Monitoring Wizyjny

Monitoring wizyjny to to usługa polegająca na zdalnej obserwacji przez  Centrum Monitorowania Wizyjnego obrazów z kamer zainstalowanych w chronionym obiekcie.

Nasza propozycja systemu zdalnego monitoringu wizyjnego to gwarancja pełnego bezpieczeństwa i kontroli, która składa się z kamer zainstalowanych na Państwa obiekcie. Urządzenia transmitują obraz wideo do dowolnego miejsca monitorowania, które może zarówno przechwytywać jak i zapisywać obraz.

Dzięki naszej obsłudze zyskają Państwo kompleksową pomoc i wsparcie z zakresu monitoringu wizyjnego. Do Państwa dyspozycji są rozwiązania, które pozwolą cieszyć się pełną kontrolą zarówno z dowolnego miejsca, które posiada dostęp do Internetu.

Decydując się na monitoring wizyjny zyskują Państwo podgląd przez Internet, który możliwy jest zarówno na telefonie komórkowym, tablecie, bądź przez komputer. Przygotujemy dla Państwa pełną konfigurację urządzeń, na których chcą Państwo przeglądać aktualny monitoring wyznaczonych miejsc.

Skutkiem tego, zyskują Państwo możliwość obserwacji w całkowitym zaciemnieniu, możliwość wykrycia intruza bądź pożaru. Monitoring wizyjny posiada także inne zalety, ponieważ pozwala na zliczanie osób bądź wykrycie kradzieży danego przedmiotu.

Wybierając do współpracy nas, zyskują Państwo pełne wsparcie techniczne i merytoryczne. Zapraszamy!

https://nawigatorochrona.com.pl/wp-content/uploads/2023/09/Projekt-bez-nazwy-1-300x300.png

Wieże mobilne NAWIGATOR - TOWER

Wieża mobilna NAWIGATOR - TOWER do bardzo szybkiego uruchomienia punktu wideo-monitoringu. Zaprojektowana w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa placów budowy, krytycznej infrastruktury krajowej lub dowolnego miejsca, w którym wymagany jest tymczasowy monitoring bez dostępu do źródła zasilania.

Mobilne wieże monitorujące to innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia monitorowanie miejsc, w których jest niemożliwe lub bardzo trudne zastosowanie rozwiązań znanych z klasycznej infrastruktury monitoringu a rozwiązania oparte na pracy ludzkiej są często nieskuteczne lub po prostu zbyt drogie.