„NAWIGATOR SECURITY”- Ochrona Osób i Mienia

Poprzez wieloletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy w branży ochrony jesteśmy w stanie wyeliminować wszelkiego rodzaju zagrożenia oraz zapewnić bezpieczeństwo każdemu Klientowi w różnej dziedzinie działalności gospodarczej na terenie całego kraju.

Określimy również i przeanalizujemy zaistniałe oraz potencjalne zagrożenia tak, aby wyciągnąć ważne wnioski z punktu widzenia działań ochronnych. Działania mające na celu ochronę osób i mienia nie są w naszej firmie przypadkowe. W porozumieniu z Państwem przygotujemy odpowiednio zorganizowane, przemyślane formy, środki i metody ochrony tak, aby ich realizacja przebiegała w sposób celowy, skuteczny, bezpieczny, praworządny ja również ekonomiczny.

//nawigatorochrona.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/imprezy-1.jpg
//nawigatorochrona.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/imprezy.jpg
//nawigatorochrona.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/imprezy-2.jpg

OCHRONA IMPREZ MASOWYCH

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, osób i firm zajmujących się branżą rozrywkową. Zapraszamy do współpracy organizatorów imprez, dyskotek, eventów, wydarzeń kulturalno - rozrywkowych, targów, koncertów.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym przedsięwzięciem jest zorganizowanie imprezy. Organizator staje przed ogromnym wyzwaniem. Zrealizowanie takiego projektu pociąga za sobą duże koszta inwestycji a oblicze branży rozrywkowej stawia przedsiębiorcom poprzeczkę coraz wyżej.

Imprezy te mogą być organizowane na różną skalę, posiadać różne założenia oraz cele przewodnie. Organizując imprezę przygotowują Państwo odpowiedni scenariusz, który pokrywa się z działaniami i założeniami ochrony.

Taki scenariusz przygotujemy tworząc dla Państwa plan ochrony. Nasze działania muszą być integralne z Państwa założeniami, a prawidłowo przygotowany plan ochrony musi uwzględniać i przewidywać wszelkie założenia i działania zgodne z prawem oraz takie dzięki którym uczestnicy imprezy będą się czuli bezpiecznie i swobodnie.

Pamiętajmy o tym, że ciekawie zrealizowane przedsięwzięcie na długo pozostaje w pamięci uczestników.

OCHRONA DYSKOTEK I KLUBÓW

Odpowiedni dobór pracowników, procedury działania, szkolenia zgodnych z Ustawą o Ochronie Imprez Masowych oraz działania zgodne z planem ochrony oraz obowiązującym prawem jak i z Ustawą o Ochronie Osób i Mienia przyczyniły się do wypracowania skutecznych metod i wysokiej jakości świadczonych usług.

W chronionych przez nas lokalach do jakichkolwiek incydentów dochodzi niezwykle rzadko. Pracownik Ochrony jest również selekcjonerem i jego zadaniem jest uważne zapamiętanie jak i prześwietlenie ludzi, którzy wchodzą do środka. Liczy się dla nas umiejętność rozmowy, odpowiednie podejście do każdego Klienta, znajomość psychologii. Dobrze wyszkolonemu w naszej firmie selekcjonerowi wystarczy by ocenić czy dany gość szuka spokojnej zabawy, czy może jest negatywnie do niej nastawiony.

Sposób ten praktykujemy i polecamy. Sprawdził się on w chronionych przez nas lokalach. Bawiący się goście zyskują na poczuciu bezpieczeństwa i dobrej zabawie.

Pamiętajmy, że to Klient wybiera do jakiego klubu chce przyjść. Goście pamiętający polskie realia, (często do nich przyzwyczajeni) oczekują od ochrony jednego - bezpieczeństwa, a my wiemy jak je zapewnić pracując dla Państwa.

Na życzenie Klienta wykonujemy ochronę wesel, posesji oraz asysty przy wykonywaniu czynności egzekucyjnych