https://nawigatorochrona.com.pl/wp-content/uploads/2021/05/DSC04012-scaled-720x500.jpghttps://nawigatorochrona.com.pl/wp-content/uploads/2021/05/DSC03871-scaled-720x500.jpg

Szkolenia z zakresu usług ochrony

Nasza firma proponuje profesjonalne szkolenia z zakresu usług ochrony. Ośrodek Szkolenia Kształcenia Ustawicznego NAWIGATOR SECURITY realizuje szkolenia, które są podstawą do uzyskania w pełni kwalifikowanego pracownika ochrony. To z kolei gwarantuje Państwu odpowiednią posadę pracownika ochrony, który może działać przykładowo na imprezach masowych.

Nasza szkoła została wpisana do

  • Rejestru Instytucji Szkoleniowych: 2.12/00049/2021
  • Placówka Powiatu Olkuskiego: SE.4330.2.25.2021
  • RSPO: 277398 
  • REGON: 388773193

Wybierając nasz kurs kwalifikowanego pracownika ochrony, mogą Państwo liczyć na niezbędne do uzyskania pracy zaświadczenie na imprezy masowe. Nasz kurs jest w stu procentach odpowiedni dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i podjąć pracę na imprezach masowych. Dzięki naszej ofercie, uzyskają Państwo zaświadczenie, które pozwoli bez problemu podjąć pracę na imprezach masowych.

KONTAKT : szkolenia@nawigatorochrona.com.pl

>>>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - POBIERZ<<<

Ośrodek Szkolenia NAWIGATOR SECURITY może zorganizować kurs STEWARD wymagany przy wszystkich imprezach sportowych organizowanych przez PZPN.

Nasze zajęcia są kompleksowe, dlatego poruszają przepisy ogólne, bezpieczeństwo na imprezach masowych, bezpieczeństwo na meczach piłki nożnej i wiele innych wątków, które powinny znaleźć się jako pozycje obowiązkowe na szkoleniu z zakresu usług ochrony. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Instruktorzy to trenerzy JUDO, JU-JITSU, trenerzy strzelectwa bojowego, samoobrony i technik interwencji, ratownicy medyczni KPP, byli funkcjonariusze z jednostek specjalnych.

Jako firma NAWIGATOR SECURITY która od wielu lat podnosi kwalifikacje, gwarantujemy Państwu w pełni merytoryczne kursy, które prowadzone są przez specjalistów w świecie szkoleń z zakresu ochrony publicznej.